15. TJI-WARA, MANLIG HUVUDBONAD

Skuret trä. Afrika, Bambara, Mali. 1900-tal/samtida. Höjd 70 cm. Märken, smärre skador. Proveniens: Holger Strömblads samling.

Varunr 221167

6 Juli 2021 18:05

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 1 600 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 1000 SEK

1 600 SEK2021-07-06 18:02
1 500 SEK2021-07-06 17:54
800 SEK2021-07-01 14:05
700 SEK2021-06-26 01:28
600 SEK2021-06-22 20:10
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Juli 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!