Skuret trä. Afrika, Bambara, Mali. 1900-tal/samtida. Höjd 70 cm. Märken, smärre skador. Proveniens: Holger Strömblads samling.
1 600 SEK | 2021-07-06 18:02 |
1 500 SEK | 2021-07-06 17:54 |
800 SEK | 2021-07-01 14:05 |
700 SEK | 2021-06-26 01:28 |
600 SEK | 2021-06-22 20:10 |
300 SEK | Startpris |