Snidat trä och snöre. Afrika, Baule, Elfenbenskusten. Ca 1930-tal. Höjd 24 cm. Åldersrelaterat slitage. Proveniens: Holger Strömblads samling.
1 200 SEK | 2021-07-04 20:21 |
1 100 SEK | 2021-07-06 15:14 |
900 SEK | 2021-06-22 20:10 |
900 SEK | 2021-07-03 08:14 |
300 SEK | Startpris |