18. PUNU-MASK

Skuret och bemålat trä. Afrika, Gabon. 1900-tal/samtida. Ca 29x20 cm. Repor, avslag.
Proveniens: Holger Strömblads samling.

Varunr 221087

6 Juli 2021 18:07

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 2 800 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 1000 SEK

2 800 SEK2021-07-06 18:05
2 600 SEK2021-07-06 18:04
800 SEK2021-06-23 17:18
600 SEK2021-06-22 20:10
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Juli 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!