26. RITUELLA VAPEN, ETT PAR

Trä och metall, i form av en man och en kvinna. Afrika. 1900-tal/samtida. Längd ca 54 cm. Märken, rostangrepp. Proveniens: Holger Strömblads samling.

Varunr 221181

6 Juli 2021 18:09

Utrop 800 SEK

Onlineauktion 6 Juli 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!