Skuret och bemålat trä. Afrika, Songye, D.R. Kongo. 1900-talets senare del. Ca 52x30 cm. Avslag, repor. Proveniens: Holger Strömblads samling.
2 200 SEK | 2021-07-06 18:06 |
2 000 SEK | 2021-07-06 18:06 |
1 300 SEK | 2021-06-22 20:11 |
700 SEK | 2021-07-02 11:39 |
300 SEK | Startpris |