Skuret och bemålat trä. Afrika, Dogon, Mali. Ca 1940/60-tal. Ca 78x59 cm. Slitage, sprickor. Proveniens: Holger Strömblads samling.
1 600 SEK | 2021-07-05 20:59 |
1 500 SEK | 2021-07-02 14:23 |
1 300 SEK | 2021-06-22 20:11 |
450 SEK | 2021-07-01 14:01 |
350 SEK | 2021-06-23 08:50 |
300 SEK | Startpris |