Skuret, polerat och bemålat trä. Afrika, Elfenbenskusten. 1900-tal/samtida. Ca 42x19 cm. Repor, färgbortfall.
Proveniens: Holger Strömblads samling.
1 400 SEK | 2021-07-06 18:09 |
1 300 SEK | 2021-07-06 18:08 |
1 000 SEK | 2021-07-04 20:20 |
600 SEK | 2021-06-22 20:11 |
300 SEK | Startpris |