Skuret och bemålat trä med dekor av metallnitar. Afrika, Bete, Elfenbenskusten. 1950/70-tal. 37x20 cm. Slitage. Proveniens: Holger Strömblads samling.
2 400 SEK | 2021-07-06 18:05 |
2 200 SEK | 2021-07-06 15:20 |
2 000 SEK | 2021-07-04 20:20 |
1 300 SEK | 2021-06-22 20:11 |
600 SEK | 2021-07-02 19:36 |
300 SEK | Startpris |