35. NYABWA-MASK

Skuret och bemålat trä med dekor av metallnitar. Afrika, Bete, Elfenbenskusten. 1950/70-tal. 37x20 cm. Slitage. Proveniens: Holger Strömblads samling.

Varunr 221191

6 Juli 2021 18:12

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 2 400 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 2000 SEK

2 400 SEK2021-07-06 18:05
2 200 SEK2021-07-06 15:20
2 000 SEK2021-07-04 20:20
1 300 SEK2021-06-22 20:11
600 SEK2021-07-02 19:36
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Juli 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!