Skuret och bemålat trä. Afrika, We/Guere, Elfenbenskusten. 1900-tal/samtida. Ca 36x21 cm. Slitage, repor. Proveniens: Holger Strömblads samling.
1 100 SEK | 2021-07-06 18:07 |
1 000 SEK | 2021-07-04 20:19 |
600 SEK | 2021-06-22 20:11 |
600 SEK | 2021-07-02 17:00 |
300 SEK | Startpris |