Snidat och bemålat trä. Afrika, Ibibio, Nigeria. 1930/50-tal. Ca 26x17 cm. Skavmärken, repor. Proveniens: Holger Strömblads samling.
7 000 SEK | 2021-07-06 18:03 |
6 500 SEK | 2021-07-06 18:01 |
600 SEK | 2021-06-22 20:10 |
350 SEK | 2021-06-23 08:52 |
300 SEK | Startpris |