Skuret och bemålat trä. Afrika, Djimini, Elfenbenskusten. 1900-tal/samtida. Ca 30x16 cm. Märken, färgbortfall. Proveniens: Holger Strömblads samling.
2 400 SEK | 2021-07-06 18:14 |
2 200 SEK | 2021-07-06 18:13 |
2 200 SEK | 2021-07-06 18:14 |
1 000 SEK | 2021-07-04 20:19 |
700 SEK | 2021-07-02 16:55 |
600 SEK | 2021-06-22 20:11 |
300 SEK | Startpris |