47. HJÄLM-MASKER, ETT PAR

Skuret trä i form av antiloper. Afrika, Marka, Mali. 1900-tal/samtida. Höjd 93 cm. Repor, avskav. Proveniens: Holger Strömblads samling.

Varunr 221183

6 Juli 2021 18:16

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 2 000 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 3000 SEK

2 000 SEK2021-07-06 16:56
1 900 SEK2021-06-22 20:11
1 100 SEK2021-07-06 15:04
900 SEK2021-07-04 11:25
700 SEK2021-06-26 20:55
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Juli 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!