Skuret trä i form av antiloper. Afrika, Marka, Mali. 1900-tal/samtida. Höjd 93 cm. Repor, avskav. Proveniens: Holger Strömblads samling.
2 000 SEK | 2021-07-06 16:56 |
1 900 SEK | 2021-06-22 20:11 |
1 100 SEK | 2021-07-06 15:04 |
900 SEK | 2021-07-04 11:25 |
700 SEK | 2021-06-26 20:55 |
300 SEK | Startpris |