Skuret och bemålat trä. Afrika, Songye, D. R. Kongo. 1900-talets andra hälft. 38x19 cm. Repor, slitage. Proveniens: Holger Strömblads samling.
2 200 SEK | 2021-07-06 18:01 |
2 000 SEK | 2021-07-06 18:01 |
1 400 SEK | 2021-07-05 21:14 |
1 300 SEK | 2021-06-22 20:10 |
450 SEK | 2021-07-03 11:01 |
300 SEK | Startpris |