Snidat och polerat trä. Afrika, Guinea. 1900-tal/samtida. Höjd 87 cm. Torrsprickor, repor. Proveniens: Holger Strömblads samling.
1 700 SEK | 2021-06-22 20:11 |
1 600 SEK | 2021-07-03 09:53 |
800 SEK | 2021-06-26 20:57 |
350 SEK | 2021-06-23 21:28 |
300 SEK | Startpris |