Skuret och bemålat trä. Afrika, Kela, Kongo. 1900-tal/samtida. Ca 34x20 cm. Färgbortfall, repor. Proveniens: Holger Strömblads samling.
1 000 SEK | 2021-07-06 18:02 |
900 SEK | 2021-07-06 18:01 |
500 SEK | 2021-07-06 17:57 |
400 SEK | 2021-07-02 16:59 |
300 SEK | Startpris |