Skuret tä med dekor av metallnitar. Afrika, Bete, Elfenbenskusten. 1950/70-tal. Ca 36x19 cm. Äldre lagning, sprickor, limning. Proveniens: Holger Strömblads samling.
1 400 SEK | 2021-07-04 20:21 |
1 300 SEK | 2021-06-22 20:10 |
600 SEK | 2021-07-02 16:57 |
300 SEK | Startpris |