Teak med skinnsitsar. Sören Willadsen, Danmark, modern design, 1960-tal. Brickmärkt undertill. Smärre repor och märken. En sits i något skiftande ton.
7 000 SEK | 2021-09-20 18:07 |
6 500 SEK | 2021-09-03 11:03 |
6 000 SEK | 2021-09-18 07:36 |
3 000 SEK | 2021-09-17 20:00 |
2 600 SEK | 2021-09-15 09:43 |
2 000 SEK | 2021-09-07 19:30 |
700 SEK | 2021-09-03 11:10 |
300 SEK | Startpris |