Skinnklädsel med lösa plymåer. Ivan Schlechter, Danmark 1950-tal. Brickmärkt undertill. Höjd 81 cm, sitthöjd 40 cm, bredd 125 cm. Skinn med torrsprickor, slitage och skador. Skinnet senare infärgat.
26 000 SEK | 2021-09-20 18:11 |
24 000 SEK | 2021-09-03 14:13 |
10 000 SEK | 2021-09-04 13:17 |
300 SEK | Startpris |