13. ARNE VODDER, SOFFA

Skinnklädsel med lösa plymåer. Ivan Schlechter, Danmark 1950-tal. Brickmärkt undertill. Höjd 81 cm, sitthöjd 40 cm, bredd 125 cm. Skinn med torrsprickor, slitage och skador. Skinnet senare infärgat.

Varunr 223664

20 September 2021 18:13

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK 26 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 30000 SEK

26 000 SEK2021-09-20 18:11
24 000 SEK2021-09-03 14:13
10 000 SEK2021-09-04 13:17
300 SEK Startpris

Exklusiv auktion 20 september 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!