Silver boett, förgyllt verk med pendelgång och datumfunktion, fram och baksida med handciselerad dekor. Signerat S Beauvais London samt numrerat 393 i både verk och boett. Boetten mästarstämplad P.R. Boett med bucklor samt lagning, visare saknas. Går vid inskrivningstillfället, men funktionsgaranti lämnas ej. Senare skyddsfodral, klocknyckel och kedja medföljer.
22 000 SEK | 2021-09-07 11:06 |
20 000 SEK | 2021-09-20 18:15 |
12 000 SEK | 2021-09-19 15:17 |
5 000 SEK | 2021-09-07 22:15 |
300 SEK | Startpris |