Färgljustryck, efter Pablo Picasso, på arches-papper. "L'arlequin et sa compagne". Signerad och numrerad 7/125. Utgiven av Guy Spitzer, Paris, och med hans blindstämpel samt med bläckstämpel a tergo. Bladets storlek 102,3x73,4 cm. Bildmått 73x59 cm.
Gulnat blad. Upptejpad i överkant vid passepartout. Vikt i över- och underkant.
70 000 SEK | 2021-09-20 18:14 |
65 000 SEK | 2021-09-20 17:57 |
50 000 SEK | 2021-09-08 16:02 |
48 000 SEK | 2021-09-07 14:57 |
10 000 SEK | 2021-09-08 13:25 |
300 SEK | Startpris |