Färglitografi, handsignerad i blyerts och numrerad 45/50. "Les mariés dans l'atelier" 1970. Ref. Mourlot 621. Bildytans mått 65x50 cm. Bladets mått 76,2x57 cm. Gulnat blad. Upptejpad i övre kant vid passepartout.
26 000 SEK | 2021-09-20 17:22 |
24 000 SEK | 2021-09-07 14:57 |
19 000 SEK | 2021-09-19 18:54 |
16 000 SEK | 2021-09-09 12:03 |
350 SEK | 2021-09-08 13:24 |
300 SEK | Startpris |