Mixed media på duk. "Famme Undone". Signerad och daterad 2004 á tergo. Enligt uppgift inköpt direkt av konstnärinnan. För liknande verk se avbildning i hennes bok "Egogirl" sidan 133. 200x130 cm. Smärre märken.
26 000 SEK | 2021-09-10 15:28 |
24 000 SEK | 2021-09-10 22:12 |
300 SEK | Startpris |