25. CAROLINA GYNNING

Mixed media på duk. "Famme Undone". Signerad och daterad 2004 á tergo. Enligt uppgift inköpt direkt av konstnärinnan. För liknande verk se avbildning i hennes bok "Egogirl" sidan 133. 200x130 cm. Smärre märken.

Varunr 224073

20 September 2021 18:23

Utrop 40000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

26 000 SEK2021-09-10 15:28
24 000 SEK2021-09-10 22:12
300 SEK Startpris

Exklusiv auktion 20 september 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!