16. BRÖDFAT, TVÅ ST

Bemålad plåt. 1800-tal. Bredd 28 cm. Delvis bättrade, färgen krackelerad.

Varunr 222272

Onlineauktion 24 Aug. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!