11. PINNSOFFA, "FLORIDA"

Lackerat trä. Bröderna Wigells Stolfabrik, 1900-talets mitt. Omärkt. Bredd 130 cm. Repor, märken.

Varunr 223067

7 September 2021 18:08

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 4 000 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 2000 SEK

4 000 SEK2021-09-07 18:06
3 800 SEK2021-09-07 18:06
3 400 SEK2021-09-07 18:04
2 000 SEK2021-09-07 13:40
1 900 SEK2021-09-07 11:18
1 500 SEK2021-09-06 12:27
700 SEK2021-09-01 18:36
600 SEK2021-09-01 18:07
450 SEK2021-08-30 18:05
400 SEK2021-08-27 16:13
400 SEK2021-08-27 23:09
300 SEK2021-08-25 12:33
300 SEK Startpris

Onlineauktion 7 Sept. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!