15. SNURRFÅTÖLJER, ETT PAR OCH BORD

Lackerad glasfiber och förkromad metall med klädsel i skinnimitation. Modern design, samtida tillverkning. Repor och märken, bordet med skador.

Varunr 223072

7 September 2021 18:06

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 350 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 1000 SEK

350 SEK2021-09-07 18:04
300 SEK2021-08-25 22:28
300 SEK Startpris

Onlineauktion 7 Sept. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!