Teak. Modern design. Tillverkat på Abrahamssons möbelfabrik AB 1957. Ur Rosetto-serien. Bordets höjd 73 cm, skivans mått 145x89 cm. Två iläggsskivor a 50 cm medföljer. Repor, märken. Bordsskiva med omfattande fläckar.
900 SEK | 2021-09-07 18:01 |
800 SEK | 2021-09-07 17:01 |
350 SEK | 2021-09-04 00:17 |
300 SEK | Startpris |