47. MINDRE VÄGGVITRIN

Teak och glas. Modern design, 1950/60-tal. Höjd ca 13, bredd 45, djup 10 cm. Repor, märken.

Varunr 223109

7 September 2021 18:16

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 600 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 500 SEK

600 SEK2021-09-03 07:30
500 SEK2021-09-07 18:14
400 SEK2021-09-03 01:43
300 SEK2021-08-31 15:56
300 SEK Startpris

Onlineauktion 7 Sept. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!