Teak och ek. Märkt SMF. Modern design, 1960-tal. Höjd 73, skivans mått 126x82, två utdragsskivor a 50 cm/st. Repor, märken, smärre brännmärke.
2 200 SEK | 2021-09-07 15:27 |
2 000 SEK | 2021-09-07 03:06 |
2 000 SEK | 2021-09-07 10:38 |
1 600 SEK | 2021-09-06 19:56 |
350 SEK | 2021-08-31 15:55 |
300 SEK | 2021-08-30 18:05 |
300 SEK | Startpris |