8. STOLAR, 4+2 ST

Mahogny med tagelklädda sitsar. Engelsk stil, 1900-talets första hälft. Repor, märken. Någon stol i behov av översyn.

Varunr 223063

7 September 2021 18:03

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 400 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 1000 SEK

400 SEK2021-09-07 14:42
350 SEK2021-09-07 06:05
300 SEK Startpris

Onlineauktion 7 Sept. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!