Mahogny med skinnklädd skiva. Engelsk stil. Etikettmärkt Georg Kofoeds Möbler, Danmark. 18/1900-tal. Höjd 73, skivans mått 126x107 cm. Repor, märken.
1 000 SEK | 2021-09-07 17:02 |
900 SEK | 2021-09-07 15:17 |
800 SEK | 2021-09-06 20:45 |
700 SEK | 2021-09-06 20:21 |
300 SEK | Startpris |