Sterlingsilver med förgyllda detaljer. Modell nr 400, formgivna av Lene Munthe, stämplade Georg Jensen Denmark. Clips. Längd ca 3 cm. Smärre repor och märken.
1 600 SEK | 2021-09-21 09:12 |
1 500 SEK | 2021-09-07 14:59 |
350 SEK | 2021-09-07 22:20 |
300 SEK | Startpris |