Glaserad keramik. Märkt undertill och daterad 1911. Höjd 16 cm. Smärre krackelering i glasyren.
15 000 SEK | 2021-09-21 18:07 |
14 000 SEK | 2021-09-21 18:08 |
7 000 SEK | 2021-09-21 18:05 |
5 500 SEK | 2021-09-21 17:05 |
4 800 SEK | 2021-09-21 13:51 |
2 400 SEK | 2021-09-20 21:46 |
1 800 SEK | 2021-09-18 00:57 |
1 400 SEK | 2021-09-07 15:00 |
1 000 SEK | 2021-09-12 23:21 |
350 SEK | 2021-09-07 23:46 |
300 SEK | Startpris |