Glaserad keramik. Djävulen och kvinnofigur med gryta. Signerad och daterad 1914. Höjd 20 cm. Naggar.
19 000 SEK | 2021-09-21 18:11 |
18 000 SEK | 2021-09-21 18:09 |
4 200 SEK | 2021-09-16 19:39 |
2 600 SEK | 2021-09-21 18:02 |
1 400 SEK | 2021-09-07 15:00 |
600 SEK | 2021-09-16 19:15 |
350 SEK | 2021-09-07 23:47 |
300 SEK | Startpris |