141. EUGEN HÖGLUND, SKÅP, TILLSKRIVET

Björk och valnöt. Swedish Modern, 1930/40-tal. Höjd 145, bredd 166 cm. Repor, märken, torrsprickor, fanerbortfall.

Varunr 223736

21 September 2021 18:14

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 3 000 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 3000 SEK

3 000 SEK2021-09-21 17:48
2 800 SEK2021-09-17 19:00
2 400 SEK2021-09-14 00:04
2 000 SEK2021-09-08 14:26
300 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Sept. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!