149. HANS OLSEN, KARMFÅTÖLJER, ETT PAR

Lackerad metall med sitsar i mocca. "Baloon Chair". Repor, märken, bruksslitage.

Varunr 223744

21 September 2021 18:16

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 5 500 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 8000 SEK

5 500 SEK2021-09-14 22:19
5 000 SEK2021-09-08 14:26
450 SEK2021-09-14 08:21
350 SEK2021-09-09 19:30
300 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Sept. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!