10. SKRIVBORD

Mahogny med skinnklädd skiva. Engelsk stil, 1900-talets mitt. Höjd 77, bredd 115, djup 54 cm. Repor, märken.

Varunr 224462

5 Oktober 2021 18:03

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 2 000 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 2000 SEK

2 000 SEK2021-10-05 17:57
1 900 SEK2021-10-05 13:00
1 300 SEK2021-09-21 15:30
900 SEK2021-10-04 18:50
700 SEK2021-09-30 12:59
350 SEK2021-09-27 20:02
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Okt. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!