Mahogny med skinnklädd skiva. Engelsk stil, 1900-talets mitt. Höjd 77, bredd 115, djup 54 cm. Repor, märken.
2 000 SEK | 2021-10-05 17:57 |
1 900 SEK | 2021-10-05 13:00 |
1 300 SEK | 2021-09-21 15:30 |
900 SEK | 2021-10-04 18:50 |
700 SEK | 2021-09-30 12:59 |
350 SEK | 2021-09-27 20:02 |
300 SEK | Startpris |