Betsad bok. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 123 cm. Repor, märken.
2 200 SEK | 2021-09-30 17:54 |
2 200 SEK | 2021-10-01 07:43 |
1 600 SEK | 2021-09-30 18:39 |
1 200 SEK | 2021-09-30 17:44 |
1 000 SEK | 2021-09-30 14:12 |
450 SEK | 2021-09-28 16:52 |
400 SEK | 2021-09-28 12:02 |
300 SEK | 2021-09-22 08:56 |
300 SEK | Startpris |