Mässing. "Slingan". Svenskt Tenn AB, Stockholm. 1900-talets andra hälft. Längd 37 cm. Repor, märken. Ljushållare något sneda.
1 600 SEK | 2021-10-05 17:32 |
1 500 SEK | 2021-10-05 16:50 |
1 400 SEK | 2021-10-05 11:44 |
1 000 SEK | 2021-09-21 15:30 |
300 SEK | Startpris |