27. FLORA DANICA, CREMEKOPP MED LOCK OCH FAT

Porslin med polykrom och förgylld dekor. Royal Copenhagen, nr 20/3514 och 20/3515. "Epilobium alpinum L". Locket med minimala nagg.

Varunr 224481

5 Oktober 2021 18:09

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 5 500 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 3000 SEK

5 500 SEK2021-10-01 09:32
5 000 SEK2021-09-30 20:04
1 800 SEK2021-09-28 12:42
500 SEK2021-09-30 15:32
400 SEK2021-09-23 14:54
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Okt. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!