Porslin med polykrom och förgylld dekor. Royal Copenhagen, nr 20/3514 och 20/3515. "Epilobium alpinum L". Locket med minimala nagg.
5 500 SEK | 2021-10-01 09:32 |
5 000 SEK | 2021-09-30 20:04 |
1 800 SEK | 2021-09-28 12:42 |
500 SEK | 2021-09-30 15:32 |
400 SEK | 2021-09-23 14:54 |
300 SEK | Startpris |