3. SKÄNKSKÅP

Tea. Modern design, 1950/60-tal. Höjd 118, bredd 155 cm. Repor, märken.

Varunr 224455

5 Oktober 2021 18:01

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 3 600 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 3000 SEK

3 600 SEK2021-10-05 11:23
3 400 SEK2021-10-05 17:43
2 600 SEK2021-10-05 13:56
1 000 SEK2021-09-29 09:39
700 SEK2021-09-27 22:42
300 SEK2021-09-22 08:56
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Okt. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!