37. LIONEL EDWARDS (1878-1966)

Gouache på pannå. Signerad och daterad 1902. "Going to sea" Near Glenthorne. 35x51 cm.

Varunr 224447

5 Oktober 2021 18:13

Utrop 15000 SEK

4 200 SEK2021-09-21 21:28
4 000 SEK2021-10-05 18:11
1 400 SEK2021-10-05 11:13
350 SEK2021-10-04 22:08
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Okt. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!