44. ETSNINGAR, TVÅ ST

1800-tal, i 1800-tals ramar. Dagmått 47x56 cm. Fläckar. Ej examinerade ur ram.

Varunr 224499

5 Oktober 2021 18:15

Utrop 800 SEK

Onlineauktion 5 Okt. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!