5. JOSEF FRANK, SOFFBORD

Mahogny. "Diplomat", Svenskt Tenn Ab, Stockholm, modellnr 2073. 1900-talets andra hälft. Omärkt. Höjd 49, skivans mått 105x105 cm. Repor, märken, smärre värmefläckar.

Varunr 224457

5 Oktober 2021 18:02

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 14 000 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 20000 SEK

14 000 SEK2021-09-28 07:49
13 000 SEK2021-09-21 15:30
8 500 SEK2021-09-24 10:35
2 000 SEK2021-09-22 17:13
1 600 SEK2021-09-22 13:00
1 000 SEK2021-09-22 11:30
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Okt. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!