Arne Norell, "Dover", textilklädsel i GP & J Bakers textil Lotus. Inköpt på Svenskt Tenn AB, Stockholm. 1900-talets andra hälft. Bredd 200 cm. Fläckar, bruksslitage, klösmärken.
8 500 SEK | 2021-09-21 15:30 |
8 000 SEK | 2021-10-04 19:19 |
3 400 SEK | 2021-09-30 13:39 |
600 SEK | 2021-09-22 19:35 |
300 SEK | Startpris |