Mässing. Modellnr G 154/2. 1900-talets andra hälft. Höjd 105 resp. 118 cm. Den ena sned, reflektorer saknas, repor, märken.
3 600 SEK | 2021-10-05 17:59 |
3 400 SEK | 2021-10-02 09:41 |
3 000 SEK | 2021-10-05 17:38 |
1 500 SEK | 2021-10-05 16:37 |
1 000 SEK | 2021-09-21 15:30 |
300 SEK | Startpris |