9. BERGBOMS, GOLVLAMPA

Mässing. Märkt Bergbom G-03. 1900-talets andra hälft. Höjd 133 cm. Repor, märken, skärm med fläckar.

Varunr 224461

5 Oktober 2021 18:03

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 450 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 800 SEK

450 SEK2021-10-05 18:00
400 SEK2021-09-30 16:11
350 SEK2021-09-26 12:40
300 SEK2021-09-22 07:23
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Okt. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!