Mixed media på duk. "Famme Undone". Signerad och daterad 2004 á tergo. Enligt uppgift inköpt direkt av konstnärinnan. För liknande verk se avbildning i hennes bok "Egogirl" sidan 133. 200x130 cm. Smärre märken.
20 000 SEK | 2021-10-05 14:06 |
19 000 SEK | 2021-10-19 18:08 |
16 000 SEK | 2021-10-19 08:46 |
7 000 SEK | 2021-10-18 19:26 |
6 000 SEK | 2021-10-06 12:14 |
5 000 SEK | 2021-10-05 21:21 |
300 SEK | Startpris |