18. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Oljemålning på duk. Troligen Holland. 1700/1800-tal. Mansporträtt. 41x39 cm. Krackeleringar, färgbortfall, retuscher.

Varunr 225623

2 November 2021 18:06

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 700 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 2000 SEK

700 SEK2021-10-30 11:33
600 SEK2021-10-29 12:04
500 SEK2021-10-29 17:28
300 SEK2021-10-27 17:51
300 SEK Startpris

Onlineauktion 2 Nov. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!