Oljemålning på duk. Signerad. 1800-tal. Vandrande herre längs landsväg. 51x41 cm. Krackeleringar, Duklagning, retuscher.
900 SEK | 2021-11-02 18:11 |
800 SEK | 2021-11-02 18:09 |
500 SEK | 2021-10-27 17:56 |
400 SEK | 2021-10-24 21:01 |
350 SEK | 2021-10-21 10:06 |
300 SEK | Startpris |